План канікул

                       План зимових канікул
                           КЗО «НВК № 36»
                              2017-2018 н. р

Дата

Назва заходу

Клас

Час

Місце проведення

Відповідальний

26.12.17

вівторок

1. Спортивні ігри.

2. Комп’ютерні ігри

3.Новорічні ранки «Розваги

з Дідом Морозом»

 4. Розважальна програма «Географічна подорож з новорічним настроєм»

5. Новорічний кінозал

6. «Новорічні ритми»

 

5 – 11

5 – 10

1,2

 

5-8

 

 

 

2-5

бажаючі

10.00-16.00

10.00-14.00

10.00-15.00

 

10.00-15.00

 

 

 

11.00-15.00

11.00-14.00

Спортзал

Каб.№3

Актова зала

 

Каб.№8

 

 

 

Каб.№20

Каб.№24

Вчителі фіз-ри

Кузьміна С.К.   

Класні керівники

Кравченко О.В.

 

 

Артеменко В.Є.

 

Вчитель музики

27.12.17

середа

1. Спортивні ігри

2. Комп’ютерні ігри

3. Усний журнал «Віночок зимових свят»

4. Новорічні ранки «Розваги з Дідом Морозом»

5.Новорічна ігротека

6. Новорічна дискотека

5 – 11

5 – 11

7, 6, 8

 

3,4

   1-2 

5-А

10.00-16.00

10.00-15.00

11.00-12.30

 

10.30-15.00

11.00- 14.00

12.00-14.00

Спортзал

Каб. № 4

Каб. № 15


Актова зала

   Каб. № 19

каб.10

Вчителі фіз-ри

Салтикова І.А.

Масалова Т.П.

 

Класні керівники

  Артеменко В.Є.

Тиха Ю.В.

28.12.17

четвер

1. Спортивні ігри

2. Комп’ютерні ігри

3. Ігри на свіжому повітрі

4. Розважальні програми «Подарунок під ялинку»

5. Новорічна дискотека «Мелодії новорічної ночі»

6. Відвідування новорічної вистави у міському цирку

7.Новорічний кінозал

 

5 – 11

4 – 9

2-4

5-7

8-10

5-А

1-5

10.00-16.00

10.00-15.00

11.00-13.00

11.00-16.00

 

15.00-18.00

10.00- 15.00

12.00-14.00

Спортзал

Каб. № 3

Подвір’я

Актова зала

 

Актова зала

цирк

Каб.№20

Вчителі фіз-ри

Кузьміна С.К.

Павлюченко Н.В.

Класні керівники

 

Осипенко Д.А.

Тиха Ю.В.

Артеменко В.Є.

29.12.17

 пятниця

1. Спортивні ігри

2. Комп’ютерні ігри

3. Гурток «Чарівний пензлик».

Виготовлення різдвяних листівок

4. Арт- студія «Кришталевий спів зими» .

5. Розваг«Маленькі

гіганти»

6.Новорічна ігротека

5 – 11

5 – 11

2  - 6

 

6 – 9

 

5- 7

 

1-4

10.00-16.00

10.00-15.00

11.00-13.00

 

11.00-13.00

 

10.30-12.30

 

10.00- 14.00

Спортзал

Каб. № 4

Каб. № 12

 

Каб. № 13

 

Актова зала

 

Каб. № 19

Вчителі фіз-ри

Салтикова І.А.

ЗайцеваТ.В.

 

Зайцева О.Ю.

 

Торопцева О.П.

 

Артеменко В.Є.

          02.01.18

                      

                Вівторок   

 

1. Спортивні ігри

2. Комп’ютерні ігри

4.Відвідування кінотеатру

5. Зимовий брейн-ринг

6. Калейдоскоп Новорічних

загадок

7.Танцювальний гурток «Зимові ритми»

8. Новорічний кінозал

5 – 11

5 – 11

10-11

5-7

 

1 -4

 

8-9

1-5

10.00-16.00

10.00-15.00

14.00-17.30

11.00-12.30

 

10.00-11.00

12.00- 13.00

 

10.00- 11.00

Спортзал

Каб. № 4

ТРЦ «Дафі»

Каб.№9

Актова зала

 

Актова зала

 

Каб.№20

Вчителі фіз.-ри

Кузьміна С.К.

Соколова Т.О.

Атаманенко С.В.

 

Кругла О.І.

Торопцева О.П.

 

Артеменко В.Є.

                            

                             03.01.18

                          середа

1. Спортивні ігри

2. Комп’ютерні ігри

3. Акція «Нагодуй птахів»

4.  Ярмарок народної мудрості

5. Шоу-програма «Веселий снігопад»

6. Заочна подорож «Святкування Нового року у різних країнах світу»

7.Новорічна ігротека

 

5 – 11

5 – 11

бажаючі

5 - 7

 

9 – 10

 

2 - 4

1-4

10.00-17.00

10.00-15.00

10.00-11.00

12.00-13.00

 

15.00-16.00

 

10.00-11.00

11.00-13.00

Спортзал

Каб. № 4

Подвір’я

бібліотека

 

Актова зала

 

Актова зала

Каб.№19

Вчителі фіз.-ри

Салтикова І.А.

Журба Ж.В.

Крот Л.М.

 

Торопцева О.П.

 

Червінська А.О.

 

Артеменко В.Є.

04.01.18

четвер

1. Спортивні ігри

2.Комп’ютерні ігри

3.Єдиний день наукових товариств

4. Робота предметних гуртків

 

5.Гурток «Шахи»

 

6.Новорічний кінозал

бажаючі

бажаючі

9-11

 

9 -11

 

2-4

 

1-5

10.00 -15.00

10.00-15.00

12.00- 14.00

 

12.00 -13.00

 

11.00-13.00

 

10.00-15.00

Спорт.зал.

Каб.№3

Кабінети.

 

Кабінети

 

Каб.№19

 

Каб.№20

Вчителі фіз-ри

Кузьміна С.К.

Керівники

 

Керівники

 

Баранець М.В.

 

Артеменко В.Є.

05.01.18

                                   пятниця

1.Спортивні секції

2.Комп’ютерні ігри

3.Зимовий хоровод

4.Тренінгове заняття «Віртуальні друзі. Хто вони?»

5. Віртуальна подорож «Традиції святкування в Україні різдв’яно- новорічних свят»

6.Екскурсія до міської ялинки

7.Гурток «Умілі руки» «Новорічні візерунки»

 

бажаючі

бажаючі

 

1-5

 

8-11

 

5- 7

9

гуртківці

10.00-15.00

10.00-15.00

11.00-12.00

14.00-15.00

 

12.00-13.00

 

13.00-15.00

 

11.00- 14.00

Спотр.зал

Каб.№4

Актова зала

 

Кабінет психолога

 

Каб.№10

 

парк

Каб.№13

Вчителі фіз.-ри

Салтикова І.А.

Торопцева О.П.

Білій Д.Д.

 

Тиха Ю.В.,

Журба Ж.В.

ІсаєваС.В.,

Зайцева Т.В.

Зайцева О.Ю.

09.01.18

вівторок

1.Спортивні секції

2.Компютерні ігри

3.Розважальна програма «Старий Новий рік»

4.Розважальна програма «Новорічне сяйво»

5.Екскурсія до ялинки на площі Єдності

6.Відвідування ігрової програми ТРЦ Приозерний

8. «Щедрівочка»

Бажаючі

Бажаючі

8-11

7- 8

1-4

5-6

4

 

Бажаючі

10.00- 14.00

10.00-14.00

11.00-13.00

13.00-14.00

11.00-13.00

12.00-14.00

11.00

 

11.00-12.00

Спорт.зал

Каб.№4

Кабінети

Актова зала

Актова зала

 

 

 

Площа

Вчителі фі.-ри

Салтикова І.А.

Керівники

ПридьмаН.О.

Костюченко О.С.

Класні керівники

Червінська А.О.

 

Вчитель музики

10.01.18

середа

1. Спортивні секції.

2. Комп’ютерні ігри

3.Екскурсія на пожежну виставку

 4. Розважальна програма «Навколо світу за одну годину»

5. Новорічний кінозал

6.Танцювальний гурток

5 – 11

5 – 10

6-7

5-8

 

2-5

3-5

10.00-16.00

10.00-14.00

10.00-15.00

 

10.00-11.30

11.00-15.00

11.00-13.00

Спортзал

Каб.№3

Каб.№8

 

 

Каб.№20

Актова зала

Вчителі фіз-ри

Кузьміна С.К.

Класні керівники

Кравченко О.В.

Артеменко В.Є.

Торопцева О.П.

11.01.18

четвер

1. Спортивні ігри

2. Комп’ютерні ігри

3. Карооке «Сучасні мелодії»

4. Зимові імпровізації

5.Новорічна ігротека

 6.Гурток «Чарівний пензлик»

7. Гурток «Шахи» Новорічний турнір

5 – 11

5 – 11

5,7, 6, 8

бажаючі

1-2

3-6

2-4

10.00-16.00

10.00-15.00

11.00-12.30

12.30-14.00

10.00- 13.00

12.00-13.00

13.00-14.30

Спортзал

Каб. № 4

Каб. № 18

Актова зала

Каб. № 19

Каб.№12

Каб.№19

Вчителі фіз-ри

Салтикова І.А.

Торопцева О.П.

Кругла О.І.

Артеменко В.Є.

Зайцева Т.В.

Баранець М.В.

12.01.18

пятниця

1. Спортивні ігри

2. Комп’ютерні ігри

3. Ігри на свіжому повітрі

4. Розважальна програма «Чарівники .РУ.»

5.Гурток «Умілі руки» Новорічний вернісаж

6.Бій інтелектуалів

7.Новорічний кінозал

 

5 – 11

4 – 9

2-4

5-7

 

5-8

 

9-10

1-5

10.00-16.00

10.00-15.00

11.00-13.00

11.00-12.00

12.00-14.00

 

11.00- 12.00

 

12.00-14.00

Спортзал

Каб. № 3

Подвір’я

Актова зала

 

Каб.№13

Каб.№6

 

Каб.№20

Вчителі фіз-ри

Кузьміна С.К.

Павлюченко Н.В.

Придьма Н.О.

 

Зайцева О.Ю.

Ісаєва С.В.

 

Артеменко В.Є.